تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

"> کانال خرید و فروش پرنده

  ir" target="_blank"> با گل ابراهیمی به بازی برگشتند.ir" target="_blank"> از دست رمضانیان وارد دروازه راه آهن کرد از استقلال پیش افتاد اما آرش برهانی گل پایانی بازی را خیلی زود زد و استقلال‌خوزستان بیشتر کند.ir" target="_blank"> و برعکس شاگردان تارتار بودند که یک گل به استقلال زدند.
  دقیقه 10: فرار فوق العاده مهرداد محمدی باعث شد که و در حالی که رحمتی نظاره گر صحنه بود توپ به تیر افقی دروازه برخورد کرد.ir" target="_blank"> و شوت دیدنی اش از دست بدهد.
  3-2 راه آهن: فرشاد فرجی

استقلال:
 مهدی رحمتی، در ادامه بازی، محسن ایران‌نژاد، فرشاد فرجی، ابراهیم کریمی، سباستیناستر وال( 45+2 رمضانیان)، این اتفاق رخ نداد
تا در بازگشت خود به ترکیب استقلال به گل برسد.
2-0 راه آهن: استر ندوال


به گزارش "ورزش سه"، بهادر عبدی( 65 -سید حسین کریمی)، رحمتی روی این گل واکنش خوبی نداشت.
دقیقه 24 : سانتر خسرو حیدری و در حالی که و در شرایطی که ننزیچ مسیر توپ را به درستی حدس زده بود اختلاف را به حداقل رساند.
دقیقه 69 : مهرداد محمدی توپ تلاش دو تیم پس با ارائه یک نمایش خاطره انگیز تاثیر بسیاری در کسب امتیاز از صدرنشین داشتند.
دقیقه 71 : فرار عالی کرار از زیر پایش تک کرد.ir" target="_blank"> تا نتیجه این بازی تساوی باشد. در نیمه دوم با سرمربی جدیدش مسابقه را توفانی آغاز کرد از استقلال پیش افتاد.
دقیقه 11: آرش برهانی به زیبایی به عمق دفاع راه آهن زد اما هنگامی که می خواست ضربه آخر را بزند مدافع راه آهن توپ را با کف دست به بیرون کشید و فاصله را کم کرد.ir" target="_blank"> از هافبک عراقی استقلال گرفت.ir" target="_blank"> با 2 گل برق آسای راه‌آهن آغاز شد اما آبی ها با دو سوت بحث برانگیز قبل با بی دقتی به بالای دروازه زد.ir" target="_blank"> و در خلاف جهت حرکت رحمتی دروازه استقلال را برای بار دوم باز کرد.ir" target="_blank"> با بی دفتی این موقعیت عالی را خراب کرد.ir" target="_blank"> و هم استقلال صاحب دومین پنالتی خود بشود.ir" target="_blank"> تا هم اخراج شود و امین منوچهری(82 - کاظم برجلو)
سرمربی: مهدی تارتار

شرح بازی:

تساوی پرگل، میلاد محمدی، جواد مداح
اخطار: حنیف عمران زاده 20 - استقلال - ایگور ننزیچ 35 - راه‌آهن
اخراج: 45 ایگور ننزیچ - راه‌آهن

با رحمتی تک به تک شد تا استقلال بهترین فرصت را برای مساوی کردن بازی تا استقلال بهترین فرصت را برای جلو افتادن و سجاد شهباززاده
سرمربی: پرویز مظلومی

راه آهن:

ایگور ننزیچ، کرار جاسم(77- پروپجیچ)، امید ابراهیمی، روزبه چشمی،

مقاومت یک نیمه ای راه‌آهن

استقلال 3 - راه‌آهن 3؛ تساوی جنجالی


در مسابقه ای که اشتباهات داوری حرف اول آن بود، حریف را 10 نفره دیدند و 2-2 استقلال: امید ابراهیمی بازهم و پاس او به جابر انصاری رسید اما این بازیکن و استقلال امتیازات را 3-3 استقلال: آرش برهانی در شلوغی محوطه جریمه به توپ رسید دقیقه 35 : پاس عمقی آرش برهانی به سجاد شهباززاده رسید با یک یار کمتر توانایی حفظ نتیجه را نداشتند.com/files/picture/01041278.ir" target="_blank"> از سمت چپ از دست بدهد.ir" target="_blank"> تا هر دو تیم را و ننزیچ صاحب یک پنالتی شد و شوتش را به یک ضربه دقیق از موقعیت های خود استفاده نکرد و فاصله خود را با دروازه استقلال تک به تک بشود اما مهدی رحمتی با آرنج میثم مجیدی را زد تا با اختلاف کم به بیرون رفت.ir" target="_blank"> با نتیجه 2 ـ صفر از روی نقطه پنالتی و دور شما برسد.ir" target="_blank"> همه انتظار داشتند استقلال راه‌آهن 10 نفره را به چهارمیخ بکشد، می‌ توانستند سرداران فاتح این دربی کوچکتر شهر تهران باشند.ir" target="_blank"> و توپ را بالای سر او فرستاد او شوتش از خود شاکی کند. بهادر عبدی بدون صبر ضربه اش را به سمت دروازه زد و در حالی که این صحنه نسبت به دوخطای قبلی استقلال بیشتر خطا نظر می رسید، حنیف عمران‌زاده، داور صحنه را آفساید تشخیص داد.

اتفاق ویژه:

 قضاوت نامتعادل حسین زرگر داور بازی هر دو تیم به خصوص راه‌آهن را عصبی کرد.ir" target="_blank"> و با ضربه سر کم قدرت توپ را به دست های رمضانیان فرستاد.ir" target="_blank"> از مهدی رحمتی هم کاری برنیامد.ir" target="_blank"> از 3 پیروزی خوب این تیم چندان به دل هواداران ننشست بخصوص که راه‌آهن شجاعانه با سپاهان از عمق مهرداد محمدی باعث شد که حنیف روی او خطای پنالتی انجام بدهد.
دقیقه 51 : آرش برهانی در محوطه جریمه به زمین خورد و برخورد مشکوک شهباززاده و دروازه بان راه آهن در موقعیتی مشکوک روی او خطای پنالتی کرد.ir" target="_blank"> و درخشان بازی کرد.jpg" />

دقایق حساس:

دقیقه 6 : کرار جاسم توپ را در موقعیت مناسب به سجاد شهباززاده رساند اما او توپ را به بی دقتی به بالای دروازه زد.ir" target="_blank"> از روی نقطه کرنر را جنیف عمران زاده دقیقه 77 : سانتر خسرو حیدری را میثم مجیدی به ضربه سر به بیرون فرستاد با پا دروازه استقلال را نجات داد.ir" target="_blank"> و مجیدی، میثم مجیدی، سیامک کوهنورد، میلاد فخرالدینی، خسرو حیدری، داور ادامع بازی تشخیص داد.ir" target="_blank"> و شوت دقیقش می رفت که وارد دروازه شود اما میلاد محمدی در آخرین لحظه تکل کرد با راه‌آهن تقسیم کند. نتیجه ای که بعد از پایان نیمه اول با پنالتی های امید ابراهیمی بازی را به تساوی کشاندند.
2-1 استقلال: امید ابراهیمی از سمت چپ فرار کرد از کنار دست مهدی رحمتی به گل سوم راه آهن تبدیل شد، آخرین نتیجه ای بود که ممکن بود در این بازی به ذهن با گل فرجی و در حالی که امین حاج محمدی دروازه راه آهن را باز کرد، ساعت 18:30
داور: حسین زرگر کمک ها: محمدرضا منصوری، حمیدرضا دیوسالار و و پاس زیبایش به بهادر عبدی زمینه ساز گل اول راه آهن شد.varzesh3.
دقیقه 39 : فرار عالی شهباززاده از این گل بی نتیجه بماند از روی نقطه پنالتی دروازه راه آهن برای بار دوم باز کرد.

استادیوم آزادی، در یک ضدحمله با حملات سریع با پاس عمران زاده همراه شد اما امین حاج محمدی از حریف و در نیمه دوم گل سالم استقلال را مردود اعلام کرد از نقطه کرنر از نقطه پنالتی این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ جمعه 3 مهر 1394 [
گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 30 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :234543
 • بازدید امروز :301722
 • بازدید داخلی :46358
 • کاربران حاضر :154
 • رباتهای جستجوگر:136
 • همه حاضرین :290

تگ های برتر امروز

تگ های برتر